MAN центр Хмельницький

Система кермування з електронним керуванням: MAN ComfortSteering*

Короткий огляд

  • Електронний блок керування
    Полегшення кермування за допомогою адаптування зусилля для повороту до дорожньої ситуації
  • Підтримка за високих швидкостей
    Точне кермування за високих швидкостей за допомогою зменшеного моменту супротиву повороту
  • Ще більше безпеки
    Дає змогу використовувати інші системи допомоги

Комфортне кермування

Система кермування з електронним керуванням MAN ComfortSteering1) доповнює гідравлічну систему кермування вантажівки MAN за допомогою додаткового моменту супротиву повороту електричного двигуна. Електронний блок керування стежить за тим, щоб за кожної дорожньої ситуації забезпечувалося ідеальне електричне зусилля для повороту.

1
Збільшення чи зменшення моменту супротиву повороту

Датчики системи допомоги1) водію оцінюють обертання керма, а також дані авто, як-от швидкість і навантаження. Активна система комфортного кермування підтримуватиме Вас у будь-якій ситуації, зменшуючи чи збільшуючи момент супротиву повороту. Відпустивши кермо, воно автоматично повернеться в центральне положення.

2
Комфортне маневрування

Під час маневрування ви можете скористатися перевагами збільшення потужності завдяки додатковому електронному моменту супротиву повороту. Маневрування вантажівкою за мінімальних зусиль ще точніше та плавніше.

3
Точне водіння

За високої швидкості активна система кермування зменшує зусилля для повороту, автоматично скорочуючи момент супротиву повороту. Це спрощує рух і сприяє точному водінню.

Базова комплектація, яку можна доповнити

MAN ComfortSteering1) гарантує значне підвищення комфорту під час кермування. Ми завжди пропонуємо систему в комбінації з кермом невеликого діаметру 460 мм і прямим передатним числом, незалежно від конфігурації осей. За допомогою MAN ComfortSteering1) вантажівка також матиме необхідне базове оснащення для використання інших систем допомоги MAN, як-от  системи повернення на смугу (LRA) 1).

Доступно для таких моделей вантажівок:

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.