MAN центр Хмельницький

Вантажний евакуатор для фур, автобусів, тягачів, вантажних автомобілів

Вантажний евакуатор для фур, автобусів, тягачів, вантажних автомобілів

Вантажний евакуатор Хмельницький, Україна, СНД

+38(067) 368-55-25

+38(067) 246-22-00

Компанія «MAN» надає послуги цілодобової евакуації вантажних автомобілів і допомогу на дорогах. У нашій компанії працює одні з найпотужніших і найсучасніших у Європі евакуаторів MAN TGA 26.410, який готовий виїхати для надання допомоги потрапив у біду вантажного автомобіля в будь-яку точку України і ближнього зарубіжжя. Ми готові надавати допомогу і евакуювати вантажні автомобілі не тільки марки MAN, але і будь-яких інших марок.

Тип транспортування: частково-навантажувальний з додатковим кріпленням евакуйованого автомобіля.Номінальна вантажопідйомність: 10 т.Максимальна вантажопідйомність: 15 тонн.Можливість транспортування будь-яких типів грузових автомобілів.Тягове зусилля лебедочного пристрою для витягування автомобіля — 15 тонн.

Поломка на дорозі є досить поширеною проблемою, з якою вже зустрічався (або тільки належить зустрітися) практично кожен водій вантажних і легкових машин. Нерідко трапляється так, що полагодити несправність на місці не вдається, і в такому разі виникає необхідність викликати евакуатор для вантажних автомобілів або евакуатор автобусів.

Ми працюємо для вас

Договори сервісного обслуговування - Фотографія
Договори сервісного обслуговування

Із нами ви заощадите кошти, час і нерви. Залежно від потреби MAN бере на себе повний спектр робіт від підтримання робочого стану та керування рахунками до вирішення питань гарантійного обслуговування та післягарантійної підтримки.

Докладніше
Запчастини - Фотографія
Запчастини

Оригінальні запчастини MAN ідеально узгоджені з вашим автомобілем завдяки дотриманню суворих стандартів якості. Це неодмінна умова для надійної та ефективної служби автомобіля MAN із мінімальним зношуванням.

Докладніше
Оригінальна олива MAN - Фотографія
Оригінальна олива MAN

Оригінальна олива MAN: запорука оптимальної роботи Вашої техніки.

Вирішальний фактор надійної роботи двигуна і техніки - оптимальна взаємодія всіх компонентів. Оригінальні запчастини MAN відповідають цим вимогам.

Докладніше

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.