MAN центр Хмельницький

Надання послуг лізингу на всі автомобілі MAN

Надання послуг лізингу на всі автомобілі MAN
 - Фотографія

Лізинг

Замість оплати повної вартості автомобіля відповідно до його ціни з лізингом вам необхідно буде платити лише за час його фактичного використання. Інша перевага: Ви отримуєте потрібний автомобіль і водночас зберігаєте свій бюджет.
Ми пропонуємо вам такі продукти:

  • Лізинг з обмеженням кілометражу
  • Лізинг із частковою амортизацією

Кожен, кому коли-небудь доводилося брати в оренду яку-небудь річ або техніку добре розуміє, наскільки це дозволяє економити грошові кошти, при цьому, отримуючи від орендованої техніки величезну користь і дохід.Звичайно ж, якщо мова йде про великому, стійко розвиваються підприємстві, то немає сенсу орендувати спецтехніку на короткий проміжок часу, краще скористатися більш вигідним варіантом, оформивши договір на тривалий період. Якщо оренда вантажних автомобілів здійснюється на тривалий термін, в угоді передбачають певну послідовність строго фіксованих платежів, а весь процес називають лізингом.

На даний момент і юридичні і фізичні особи, розуміють, що лізинг вантажних автомобілів, дозволяє отримати з правом викупу в довгострокову експлуатацію транспортний засіб, при цьому мінімізувати всі витрати, особливо, у порівнянні з кредитними програмами. Слід знати, що хоча оформляти вантажівка в лізинг можна по-різному, все ж, є встановлені вимоги і згідно з ним, орендар зобов'язується регулярно виплачувати орендарю фінансові кошти у зазначених розмірах. Різні структури можуть виступати в ролі орендарів, наприклад – банки або спеціалізовані компанії, що пропонують оренду вантажних автомобілів відомих виробників, наприклад, MAN в лізинг. Терміни обумовлених виплат зазначаються у договорі, що укладається з надає тягачі в лізинг організацією, при досягненні угоди за всіма умовами договору.

Всі виникаючі питання цілком можна вирішувати в індивідуальному порядку, наприклад, взяти не новий вантажівка в лізинг, а з невеликим пробігом, так економлячи для підприємства додаткові грошові кошти. Буває таке, що підприємство купують техніку, але, в силу різних причин (банкрутство або ліквідація), не можуть продовжувати виплачувати щомісячні внески. Тому, такі вантажні автомобілі, які мають пробіг, вилучаються, що дозволяє взяти їх собі в оренду і згодом викупити їх.

Лізинг вантажних автомобілів дозволяє отримати в розпорядження машину, що має невеликий пробіг, але з чималим ресурсом, який дозволяє експлуатувати його ще довгі роки, після його повного викупу. Тому, найчастіше, такі пропозиції взяти тягачі в лізинг викликають живий інтерес, що дозволяє послуги набирати ще більших обертів.

Важливою перевагою, яке має лізинг вантажних автомобілів в тому, що придбаний в лізинг автотранспорт, з якихось причин, незалежних від вас, що вийшов з ладу, підлягає повній заміні з боку орендодавця, що дуже зручно в задачі забезпечення безвідмовної діяльності підприємства. Вигідно, коли протягом усього періоду виплат, техніка активно задіяна в роботі, а з закінченням виплат вона залишається у вашому повному розпорядженні. Звичайно ж, у кожної компанії, що надає вантажівка в лізинг, встановлюють свої відсоткові ставки. Зазвичай, вони нижчі, ніж при банківському кредитуванні, але можуть мати індивідуальні особливості або накрутки. Що б взяти вантажівка в лізинг, краще всього звернутися в перевірену компанію з хорошою репутацією, яка тривалий час займається лізингом і працює за прозорими схемами, які не мають ніяких підводних каменів.

Сподіваємося, що зараз всі очевидні переваги лізингової системи, що дозволяє не вилучати з обороту кошти і при цьому, отримати необхідну спецтехніку. У нашій компанії ви можете оформити будь-яку необхідну спецтехніку MAN в лізинг.

Контакти

Відділ продажу автомобілів

+38(098)777-10-06

s.folvarkov@man-motors.com.ua

Фінансовий відділ

+38(067)35-00-385

finance@man-motors.com.ua

Офіційний дилер MAN в Україні

Хмельницька область, с.Пирогівці, вул. Центральна, 75

Час роботи:

Пн.-П'ятниця: з 9-00 до 18-00

Субота: з 9-00 до 15-00