MAN центр Хмельницький

Інноваційні послуги для постачальників і сервісних організацій: Послуги MAN для фургонів

Інноваційні послуги для постачальників і сервісних організацій: Послуги MAN для фургонів

Короткий огляд

  • Мінімізація загальних витрат на транспортний засіб
    Завдяки максимальній мобільності, високій працездатності транспортних засобів та індивідуальному технічному обслуговуванню наш широкий спектр послуг MAN підвищує ефективність вашої компанії.
  • Просте управління автопарком
    За допомогою комплексних даних про транспортні засоби та водіння ви можете покращити планування маршрутів і використання потужностей транспортних засобів, тим самим скоротивши витрати на паливо й адміністративну діяльність.
  • Максимальна гнучкість
    Неважливо, йдеться про транспорт для будівельних майданчиків, лісового господарства чи пасажирських перевезень, адже завдяки індивідуально підібраним послугам, які можна комбінувати, ви зможете задовольнити будь-які повсякденні потреби.

Послуги, на які можна покластися

За допомогою наших транспортних засобів ми знайдемо ідеальне рішення, яке відповідатиме вашим вимогам — від транспорту для ремісництва й служби доставки до будівельних майданчиків та пасажирських перевезень. Наші сервіси й цифрові послуги такі ж універсальні, як і транспортні засоби MAN.

 - Фотографія

Ви завжди можете покластися на MAN. Пропонуючи індивідуально комбіновані індивідуальні послуги, ми надаємо вам можливість задовольнити свої повсякденні потреби. Для єдиного бізнесу, який має значення: Вашого бізнесу.

З гарантією мобільності вашого фургона ви завжди на ходу. Крім того, ви користуєтеся перевагами наших індивідуальних контрактів на обслуговування, продовжених гарантійних термінів, рішень щодо фінансування та оренди, а також послуг із технічного обслуговування й ремонту та постачання оригінальних запчастин і обладнання MAN

Завдяки нашим мобільним цифровим послугам ми полегшуємо повсякденне життя водіям та менеджерам автопарку. Ми також пропонуємо вам належну підготовку водіїв для виконання будь-яких обов’язків.

Ми працюємо для вас

Договори сервісного обслуговування - Фотографія
Договори сервісного обслуговування

Із нами ви заощадите кошти, час і нерви. Залежно від потреби MAN бере на себе повний спектр робіт від підтримання робочого стану та керування рахунками до вирішення питань гарантійного обслуговування та післягарантійної підтримки.

Докладніше
Запчастини - Фотографія
Запчастини

Оригінальні запчастини MAN ідеально узгоджені з вашим автомобілем завдяки дотриманню суворих стандартів якості. Це неодмінна умова для надійної та ефективної служби автомобіля MAN із мінімальним зношуванням.

Докладніше
Оригінальна олива MAN - Фотографія
Оригінальна олива MAN

Оригінальна олива MAN: запорука оптимальної роботи Вашої техніки.

Вирішальний фактор надійної роботи двигуна і техніки - оптимальна взаємодія всіх компонентів. Оригінальні запчастини MAN відповідають цим вимогам.

Докладніше

Зв'яжіться з нами

Офіційний дилер MAN в Україні

Хмельницька область, с.Пирогівці, вул. Центральна, 75

Час роботи:

Пн.-П'ятниця: з 9-00 до 18-00

Субота: з 9-00 до 15-00

Відділ продажу автомобілів

+38(098)777-10-06

s.folvarkov@man-motors.com.ua

Відділ продажу запчастин

+38(098)777-10-44

s.tsymbaliuk@man-motors.com.ua

Відділ сервісу

+38(098)777-10-04

a.popovich@man-motors.com.ua

Фінансовий відділ

+38(067)35-00-385

finance@man-motors.com.ua

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.