MAN центр Хмельницький

Кредит

Кредит

Короткий огляд

  • Привабливі пропозиції фінансування
  • Індивідуальний підхід
  • Надійна та швидка обробка
  • Надійне партнерство та особистий контакт
  • Короткі шляхи, швидкі рішення

Багато хто думають, що досить рідко можна зустріти банк, що надає таку послугу як вантажне авто в кредит. Насправді, це не так, просто такого виду кредитування користується набагато меншим попитом, ніж наприклад, придбання квартири або легкового автомобіля. Адже придбанням вантажівок MAN в кредит цікавляться в основному великі або середні компанії, що займаються бізнесом у сфері перевезення вантажів. Якщо ви відчуваєте велику необхідність в тому, щоб придбати вантажне авто в кредит, то ви можете зробити це кількома способами: можна взяти вантажівка в кредит від виробника, взявши кредит у банку або ж, за допомогою лізингу. Купуючи автомобіль через банк, ви повинні звернутися до кредитного інспектора банку та надати йому пакет документів, необхідних, щоб оформити вантажне авто в розстрочку. Як правило, банк зажадає від вас стандартні документи про вашому фінансовому і юридичному положенні, а також, попередній договір купівлі-продажу на купується вами вантажівка.

Сама процедура надання банківського кредиту досить проста - коли всі необхідні документи будуть зібрані, ваша заявка буде розглядатися кредитною комісією банку. Якщо буде прийнято позитивне рішення, за автомобіль, вам необхідно буде сплатити аванс. Як тільки ви внесете за вантажівку в розстрочку частину своїх коштів на ваш рахунок або, залежно від попередньої домовленості, на рахунок продавця вантажного авто, буде переведений залишок коштів. Це та сума кредиту, яку згодом ви повинні своєчасно погашати.

Важливо враховувати, що купується вами тягач в кредит переходить у власність банку, в якості застави по забезпеченню кредиту, якщо інше не було передбачено в умовах договору. Недоліком оформлення кредиту в банку є необхідність виплати обумовленої суми початкового внеску. Практично кожен банк вимагає сплати авансового внеску у розмірі близько 10-30 % від всієї вартості вантажівки.

Ви також можете придбати вантажівку або тягач в кредит за допомогою наявної постачальника програми кредитування. В такому випадку, величина відсоткової ставки за кредитом може бути істотно нижче, ніж у банках, але початковий внесок все ж залишиться. Як правило, кредитування через постачальника зовсім не відрізняється від кредитування у банку.

Якщо вам не вистачає коштів навіть на початковий внесок, тоді ви можете придбати вантажний автотранспорт в лізинг.

Контакти

Відділ продажу автомобілів

+38(098)777-10-06

s.folvarkov@man-motors.com.ua

Фінансовий відділ

+38(067)35-00-385

finance@man-motors.com.ua

Офіційний дилер MAN в Україні

Хмельницька область, с.Пирогівці, вул. Центральна, 75

Час роботи:

Пн.-П'ятниця: з 9-00 до 18-00

Субота: з 9-00 до 15-00