MAN центр Хмельницький

Обслуговування та ремонт напівпричепів

Обслуговування та ремонт напівпричепів

Сервісне обслуговування та діагностика автомобілів MAN

У нашому розпорядженні найсучасніше діагностичне обладнання та програмне забезпечення від виробника автомобіля MAN Truck & Bus AG. Підбір і замовлення будь-яких комплектуючих для автомобіля МАН виконується завжди актуальною офіційної комп'ютерній базі даних запчастин Mantis. Всі фахівці, що працюють в нашій компанії, пройшли відповідну підготовку та сертифікацію.

В даний час Ви можете одночасно обслуговувати Ваш автопоїзд, не витрачаючи часу на непотрібні переїзди з однієї СТО на іншу. Будучи офіційним сервісним партнером компаній:

  • BENALU
  • MEGA
  • Fligl
  • Kögel
  • Schmitz Cargobull
  • Schwarzmüller
  • Wielton

Ми гарантуємо першочергове обслуговування та ремонт Ваших напівпричепів, незалежно від завантаження станції. Наша компанія має необхідний склад запасних частин для виконання гарантійного і пост гарантійного обслуговування і ремонтів всього модельного ряду причіпної техніки будь-якої з вищевказаних марок.

Вартість норма години при обслуговуванні та ремонті напівпричепів Schmitz та причіпної техніки інших виробників становить 660 гривень, у тому числі ПДВ. Компанії, що випускають осьові агрегати BPW, Mercedes -Benz, SAF, Schmitz, рекомендують проведення через 50000 -60000 км пробігу або через кожні 6 місяців проводити планові ТО напівпричепа. На нашій сервісній станції при проведенні чергового ТО в рамках гарантії на осьові агрегати, ми можемо своєчасно виявити можливі несправності, які можуть бути усунуті в рамках діючої гарантії.

ТО буде проводитися, c обов'язковим зчитуванням протоколів ЕБС і ОДР модулятора і буде коштувати 660 грн. в тому числі ПДВ .

Наша фірма готова проводити роботи з відновлювального ремонту напівпричепів отримали пошкодження в ДТП.

На території нашого тех. центру є їдальня і готель. В даний час ми надаємо водіям транспортних засобів, які перебувають у нас на обслуговуванні чи ремонті, безкоштовні талони на обід, а в разі необхідності водії безкоштовно розміщуються в готелі.

З будь-яких питань, що цікавлять Вас, Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями.

Технічний центр сервісного обслуговування причіпної техніки Schmitz.

Ми працюємо для вас

Договори сервісного обслуговування - Фотографія
Договори сервісного обслуговування

Із нами ви заощадите кошти, час і нерви. Залежно від потреби MAN бере на себе повний спектр робіт від підтримання робочого стану та керування рахунками до вирішення питань гарантійного обслуговування та післягарантійної підтримки.

Докладніше
Запчастини - Фотографія
Запчастини

Оригінальні запчастини MAN ідеально узгоджені з вашим автомобілем завдяки дотриманню суворих стандартів якості. Це неодмінна умова для надійної та ефективної служби автомобіля MAN із мінімальним зношуванням.

Докладніше
Оригінальна олива MAN - Фотографія
Оригінальна олива MAN

Оригінальна олива MAN: запорука оптимальної роботи Вашої техніки.

Вирішальний фактор надійної роботи двигуна і техніки - оптимальна взаємодія всіх компонентів. Оригінальні запчастини MAN відповідають цим вимогам.

Докладніше

Зв'яжіться з нами

Офіційний дилер MAN в Україні

Хмельницька область, с.Пирогівці, вул. Центральна, 75

Час роботи:

Пн.-П'ятниця: з 9-00 до 18-00

Субота: з 9-00 до 15-00

Відділ продажу автомобілів

+38(098)777-10-06

s.folvarkov@man-motors.com.ua

Відділ продажу запчастин

+38(098)777-10-44

s.tsymbaliuk@man-motors.com.ua

Відділ сервісу

+38(098)777-10-04

a.popovich@man-motors.com.ua

Фінансовий відділ

+38(067)35-00-385

finance@man-motors.com.ua

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.