MAN центр Хмельницький

Круїз-контроль із GPS-керуванням: MAN EfficientCruise*

Короткий огляд

 • Економія з перспективою на майбутнє
  Розраховує найекономічніший спосіб водіння, враховуючи рельєф місцевості.
 • Менше розривів тягового зусилля
  Орієнтоване на витрату пального втручання у вибір передачі сприяє уникнення розривів тягового зусилля та економії пального.
 • Комфортний рух
  Робить поїздку для водія надзвичайно комфортною та оптимально його розвантажує.

Завбачливий рух, комфортна економія

Круїз-контроль із GPS-керуванням MAN EfficientCruise1) завчасно розпізнає підйоми та спуски на ділянці дороги попереду довжиною до трьох кілометрів. Це дає змогу адаптувати передачу та швидкість круїз-контролю з метою забезпечення оптимальної економічності. Якщо потрібно, перемикання на нижчу передачу блокується. Це дає змогу скоротити розриви тягового зусилля та сприяє економії пального.

MAN EfficientCruise1) враховує майбутній маршрут і визначає найекономічніший спосіб водіння. Плавне та орієнтоване на витрати втручання у вибір передачі не лише уникає розривів тягового зусилля, а й надає правильне відчуття дороги. Водію потрібно лише вибрати потрібну швидкість і встановити один із чотирьох рівнів можливого відхилення швидкості руху (рівень ECO I–IIII). ECO Level можна відрегулювати в будь який час подорожі.

 • ECO Level I: найменше відхилення від заданої швидкості, підходить для щільного руху й поганих погодних умов
 • ECO-Level IIII: найбільше відхилення від заданої швидкості, ідеально підходить для неінтенсивного руху на автомагістралях і заміських дорогах.

Інтелектуальна активація руху накатом: MAN EfficientRoll

Завдяки комбінації з MAN EfficientRoll функція інтелектуального руху накатом MAN EfficientCruise1) дає змогу економити ще більше пального, а авто стає ще екологічнішим.

Завдяки MAN EfficientRoll із попереднім аналізом GPS забезпечується інтелектуальне керування активацією руху накатом. Якщо є можливість заощадити пальне, коробка передач перемикається в нейтральне положення N навіть на найменшому схилі. Це дозволяє зберегти інерцію, і автомобіль не так швидко втрачає швидкість, як із ввімкненою передачею. Новинка: Під час руху накатом двигун працює лише з 550 об/хв (замість звичної швидкості холостого ходу 600 об/хв). Це дає змогу додатково зменшити витрату пального.

Доступно для таких моделей вантажівок:

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.