MAN центр Хмельницький

Гідростатичний передній привод MAN HYDRODRIVE*

Короткий огляд

 • Справляється з найскладнішими місцевостями
  Підвищене тягове зусилля та бокова підтримка на в’язкому ґрунті та за зимових умов.
 • Для тимчасової потреби у великому тяговому зусиллі
  Розширює спектр застосування транспортних засобів завдяки тимчасовому збільшенню тягового зусилля. Функцію можна ввімкнути під час руху чи коли повертаються задні колеса.
 • Більше корисного навантаження
  Значна перевага за вагою порівняно з аналогічними авто зі звичайним повним приводом.

Більше тягове зусилля для тимчасового руху важкими місцевостями

Гідростатичний передній привод MAN HydroDrive1), який можна вмикати, — ідеальна концепція привода для авто, які використовуються для перевезень і для яких іноді виникає потреба в підвищеному тяговому зусиллі. Додаткове тягове зусилля підвищує безпеку й розширює сферу застосування авто.

Порівняно з автомобілем зі звичайним повним приводом автомобіль із гідростатичним приводом важить на 750 кг менше та збільшує корисне навантаження.

Типові ситуації ввімкнення системи MAN HydroDrive1):

 • рух по ґрунтових дорогах (сільські дороги, будівельні майданчики);
 • рух по слизьких дорогах (бруд, лід і сніг);
 • рух по гірській місцевості.
1
Більше тягове зусилля за одну мить

Гідростатичний передній привод можна задіяти під час ситуацій, коли тимчасово необхідне підвищене тягове зусилля, а також під час руху з вантажем. Починаючи зі швидкості прибл. 28 км/год, він вимикається автоматично. Якщо швидкість падає нижче 23 км/год, він знову автоматично вмикається. Додатковий привод забезпечує помітно більшу стабільність із крутним моментом до 14 500 Нм.

2
Швидке збільшення потужності для руху схилом

MAN HydroDrive1) у комбінації з блокуванням диференціала — резервний варіант для ділянок дороги з особливо нерівним рельєфом. Гідростатичний привод забезпечує значно більше тягове зусилля навіть на схилах із в’язким ґрунтом. Щойно тягового зусилля стане замало, поверніть перемикач, щоб задати оптимальну потужність тягового зусилля як на передній так і на задній передачі.

3
Ефективне й надійне гальмування

На схилі MAN HydroDrive1) з увімкненим стоянковим гальмом також впливає на передню вісь і таким чином стабілізує авто. Ще безпечніше для Вас. Менше зношення гальм. А в комбінації з MAN PriTarder, не зношуваними додатковими гальмами, які впливають безпосередньо на двигун, MAN HydroDrive1) завжди забезпечуватиме максимальне гальмування.

Доступно для таких моделей вантажівок:

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.