MAN центр Хмельницький

Система попередження про втому водія: MAN AttentionGuard*

Короткий огляд

  • Завчасне попередження за зниження уваги
    Виявляє помітні зміни в кермуванні й попереджає про це водія.
  • Це перевага з точки зору безпеки
    Сприяє підвищенню безпеки й допомагає запобігти нещасним випадкам.

Завчасне попередження під час незвичного кермування

Система попередження про втому водія MAN AttentionGuard1) виявляє чіткі зміни в кермуванні та перші ознаки зменшення уваги водія і попереджає про це. Щойно швидкість перевищує 60 км/год, система починає безперервно оцінювати параметри руху, як-от характеристики кермування або покидання смуги руху, таким чином роблячи висновки про увагу водія. Передумовою для цього є оснащення вантажівки  системою попередження про з’їзд зі смуги (LDW) MAN, 1) системою безпеки, що стежить за втриманням авто на смузі руху. Якщо система MAN AttentionGuard1) виявляє помітні зміни в кермуванні, створюється попередження за допомогою оптичного та звукового сигналу. У межах можливостей системи ми допоможемо запобігти аваріям.

MAN AttentionGuard1), як і  система попередження про з’їзд зі смуги (LDW) MAN 1) умикається під час запуску двигуна. Система може працювати навіть у нічний час.

1
Попередження на дисплеї

Якщо MAN AttentionGuard1) реєструє перші ознаки недостатньої концентрації чи втоми водія, протягом восьми секунд на дисплеї буде показано повідомлення «Будьте важні під час руху».

2
Звуковий сигнал

Це повідомлення супроводжується одиночним звуковим сигналом, який лунає з динаміка біля сидіння водія. Після цього попередження зникають автоматично, тому Вам не потрібно їх підтверджувати.

Доступно для таких моделей вантажівок:

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.