MAN центр Хмельницький

Система бічних камер MAN*

Короткий огляд

  • Забудьте про «мертві зони»
    Більше впевненості під час обгону, маневрування або зміни смуги руху завдяки ширококутній камері 150° зі сторони водія
  • Завчасне попередження
    Ультразвукові датчики виявляють об’єкти безпосередньо біля авто

Дізнавайтеся, коли шлях вільний

Якщо ви дивитеся у дзеркало заднього виду та бічні дзеркала, залишається «мертва зона». Це призводить до того, що водій не може бути впевненим у відсутності перешкод чи учасників руху. Усуньте такий ризик: Завдяки системі бічних камер MAN1) ви матимете надійний огляд усього, що відбувається довкола авто, здійснюючи обгін чи змінюючи смугу руху.

 
1
Не залишає «мертвої зони»

За допомогою системи бічних камер MAN1) ви матимете огляд тих зон, які раніше належали до «мертвої зони». Це стало можливим завдяки ширококутній камері 150°, розташованій зовні кабіни. Вона не залишає «мертвої зони» й передає відеозображення в режимі реального часу або на дисплей на панелі приладів, або на додатковий дисплей, установлений на стороні пасажира.

2
Додаткові ультразвукові датчики

Для ще кращої безпеки використовуйте для системи камер додаткові ультразвукові датчики (додаткове обладнання): Датчики, які розміщуються на передній частині сторони пасажира, безперервно фіксують відомості про дорожній рух. Щойно до авто наблизиться інший учасник руху, з’явиться оптичний сигнал. Якщо під час початку руху в зоні ризику буде виявлено перешкоду, ви почуєте також і звуковий сигнал.

Доступно для таких моделей вантажівок:

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.