MAN центр Хмельницький

Покращена готовність авто до експлуатації

Покращена готовність авто до експлуатації

Короткий огляд

 • Підвищена безпека завдяки системам допомоги водію1)
  Система допомоги під час магістральних перевезень1), асистент зміни смуги руху1) або система допомоги під час повороту1): завдяки системам допомоги1) ваш MAN TGX рухається на новому рівні безпеки.
 • Узгоджене керування термінами обслуговування
  Ми заздалегідь визначаємо час для проведення технічного обслуговування вашого MAN TGX, щоб ви могли вилучити автівку з виробничого процесу, коли найзручніше.
 • Індивідуальні цифрові рішення
  Обладнаний електронікою з інноваційною архітектурою та цифровими службами, ваш MAN TGX завжди перебуває на зв’язку з вами та сервісними пунктами MAN.

Розумна система допомоги водію

Підтримання безпечної відстані в умовах інтенсивного руху. Підтримання постійної швидкості й надійне утримання смуги руху вантажівки. Це досить втомливе заняття, особливо на добре обладнаних автомагістралях. Система MAN CruiseAssist1) розвантажує водія: Наша система допомоги під час магістральних перевезень регулює швидкість автомобіля й автоматично підтримує потрібну відстань до транспорту, який рухається попереду, — навіть під час руху з частими зупинками. Крім того, за допомогою плавних рухів керма система допомоги дбає про те, щоб вантажівка залишалася в межах виділеної смуги руху.

Докладніше

Адаптивний круїз-контроль ACC1) із функцією Stop & Go автоматично регулює швидкість і відстань до авто, що рухається попереду. Він утримує потрібну швидкість, тож немає потреби натискати на педаль акселератора. Вантажівка автоматично гальмує до повної зупинки й так само автоматично рушає, якщо зупиняється на короткий час.

Докладніше

Удвічі безпечніший: Асистент зміни смуги руху 1) контролює за допомогою радіолокаційних датчиків бічні зони праворуч і ліворуч від смуги руху на швидкості авто понад 50 км/год і завчасно попереджає про небезпечні ситуації. Система повернення на смугу руху 1) спрямовує автомобіль на смугу, якщо він випадково з неї з’їхав, повертаючи кермо в потрібному напрямку за допомогою коригувального крутного моменту.

Докладніше

Надійна підтримка під час повороту, маневрування та зміни смуги руху:
Система допомоги під час повороту1) контролює зону зі сторони пасажира, зокрема «сліпу зону». Якщо виникає небезпечна ситуація, система подає попередження. Для цього передбачено трирівневий каскад сигналів тривоги залежно від того, наскільки терміновою має бути ваша реакція. 1 рівень — світиться один світлодіод; 2 рівень — три світлодіоди; 3 рівень — додається сигнал.

 

Докладніше

Сильний зв’язок

Вантажівка MAN TGX: левове серце й цифрова душа.

Найшвидший шлях — шлях передавання даних. Саме тому MAN TGX постачається з індивідуальними цифровими рішеннями, які дадуть вам змогу отримати максимальну віддачу від своєї вантажівки.

Основою для цього є абсолютно нова бортова електромережа. Розроблення цієї мережі пов’язано з однією метою — надати вам можливість підтримувати зв’язок з усіма важливими об’єктами для вашого підприємства:

 • водій і автомобіль;
 • загальний автопарк;
 • ваші клієнти;
 • пункти технічного обслуговування MAN.

Послуги MAN: швидка допомога в будь-який час

Оскільки ваш час — цінний ресурс, ми робимо все, щоб негайно допомогти, використовуючи широкий асортимент послуг.

 - Фотографія

Наступне відправлення: MAN

Вам не доведеться виконувати тривалі пошуки, щоб знайти нас — понад 1600 майстерень у численних країнах утворюють щільну мережу надання сервісних послуг. Звичайно ж, завжди поблизу автобанів. І оскільки несправності не дотримуються графіків, а час, затрачений на ремонт, призводить до втрати коштів, ми робимо все можливе, щоб ви могли отримати якомога швидшу допомогу.

 - Фотографія

Сучасні системи допомоги1) значно полегшують роботу водія та забезпечують високий рівень безпеки. Це суттєво зменшує ризик аварій.“

Лукас Юнк (Lukas Junk) (ліворуч), уповноважений представник логістичної і транспортної компанії Junk

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.