MAN центр Хмельницький

Міцне партнерство

Міцне партнерство

Короткий огляд

  • Від бажань до рішень
    Винятковий комфорт, індивідуальний підхід до конфігурації автомобіля чи його додаткового оснащення — ми пропонуємо рішення відповідно до ваших особистих потреб.
  • Понад 100 років досвіду роботи з вантажним транспортом
    MAN завжди почувається впевнено в секторі виробництва вантажних автомобілів і щодня видає 100-відсоткові результати. Наша мета: створити легші, ефективніші та кращі умови роботи для водія.

MAN Individual

Саме за таким принципом ми оснащуємо вантажівки MAN.

 - Фотографія

Технічні покращення

Ми знаходимо індивідуальні рішення згідно з вашими потребами. Ми надаємо продукцію, яка відповідає вашим вимогам.

Удосконалення автомобіля під індивідуальні потреби

Унікальні елементи дизайну, додаткові збагачення чи перетворення екстер’єру або інтер’єру, світлодіодне підсвічення чи особлива шкіряна обшивка — усе це та багато іншого виділить ваш автомобіль MAN із-понад інших.

Індивідуальна основа для ваших задумів

Наші унікальні шасі точно спроектовані для відповідних кузовів. Для своїх партнерів ми розробляємо саме такі шасі, які найкраще підходять для потрібних їм кузовів. Функціональність і надійність мають велике значення.

Докладніше

Приладдя, яке робить роботу ще комфортнішою

 - Фотографія

За допомогою точно підібраного оригінального обладнання і рішень із дооснащення MAN можна просто адаптувати MAN TGX до індивідуальних потреб. Обладнання для підвищення комфорту, як-от ручна кавомашина для приготування свіжої кави в дорозі, додаткове інформаційно-розважальне обладнання для оптимального забезпечення розваг протягом тривалих поїздок і додаткові системи камер, як-от відеосистема допомоги на поворотах MAN BirdView для відображення ситуації навколо автомобіля 360° — широкий асортимент аксесуарів MAN задовольнить найвибагливіших замовників.

Століття інновацій

Уже понад 100 років успіх наших клієнтів мотивує нас постійно вдосконалювати свої продукти.

 - Фотографія

Це був захопливий шлях: від першого автомобіля з ланцюговим приводом у 1915 році до MAN TGX. І ми все ще вдосконалюємося, бо ваші вимоги постійно змінюються. Наше рішення — інновації. Адаптовані під кожного цифрові рішення для вашої повсякденної роботи. Команда спеціалістів із продажу, яка підбере для вас ідеальний MAN TGX, адже в нашій колекції представлено безліч конфігурацій автівки, доступних для покупця. Команда After-Sales-Team, яка в подальшому буде надавати вам надійну технічну підтримку. Це лише частина роботи щодо обслуговування клієнтів MAN TGX, тож ви можете розраховувати на нас протягом наступних 100 років.

 - Фотографія

MAN — це завжди надійний партнер, орієнтований на результат.“

Крістоф Шікмайр (Christoph Schickmair) (ліворуч), директор компанії Schickmair Transport

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.