MAN центр Хмельницький

Невпинне транспортування

Невпинне транспортування

Короткий огляд

  • Безпечно й надійно
    Інтелектуальні системи допомоги та безпеки1) підтримують водія MAN TGS у будь-якій місцевості.
  • Якомога швидше — для вашої зручності
    Завдяки відмінному постачанню запасних частин MAN і щільній мережі майстерень ми можемо повернути вас на трасу чи будмайданчик за дуже короткий час.

«Сліпа зона» більше не страшна

Сумнозвісна «Сліпа зона» більше не є проблемою завдяки системі допомоги MAN на поворотах1).

У сьогоднішніх умовах дорожнього руху водіям не завадить ще одна пара очей. Асистент повороту MAN1) — це те, що треба. Він тримає все в полі зору в заплутаних ситуаціях на поворотах. Якщо він виявляє поруч із вантажівкою учасника дорожнього руху, на правій A-стійці з’являється 3-ступеневе попередження. Залежно від того, наскільки терміново необхідне втручання водія, світиться один світлодіодний індикатор, три світлодіодних індикатори або з’являється додатковий звуковий сигнал тривоги.

Не працює, не приносить користь

Ефективне та попереджувальне технічне обслуговування — це наше рішення, що дає змогу скоротити час простою до мінімуму.

 - Фотографія

Дізнайтеся, де: швидка діагностика за допомогою модульної бортової мережі

Знайдіть несправність — модульна бортова мережа допоможе ідентифікувати несправну деталь, а отже, швидко її замінити. Це мінімізує простої та витрати на обслуговування. Ще одна перевага модульної конструкції: вона дуже гнучка, адже будь-коли можна розширити її застосування. Хоч би як не сталося в майбутньому, ми вже маємо готове рішення для вас.

Швидше, аніж ви промовите «MAN»

Ми запропонуємо все, що вам потрібно, саме тоді, коли вам це потрібно.

 - Фотографія

Завжди в наявності

80 % усіх запасних частин MAN завжди доступні в наших майстернях, 95 % ми привеземо наступного дня, спеціальні деталі — протягом тижня. Такий порядок діє й на міжнародному рівні, адже ми доставляємо деталі на 2 000 адрес у понад 100 країн. Це означає, що навіть у найгірших випадках ви повернетеся на дорогу в найкоротші терміни й прихопите із собою в подорож надійність і безпеку. Оскільки ми пропонуємо лише оригінальні запчастини MAN.

 

 - Фотографія

Наступне відправлення: MAN

Якщо ваш MAN потребує допомоги, 1688 майстерень у 138 країнах завжди готові вам допомогти. Зазвичай із дуже довгим робочим днем. Тому що ми розуміємо, що ви зможете працювати, лише якщо ваша вантажівка справна.

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.