MAN центр Хмельницький

Надійний партнер для складних умов експлуатації

Надійний партнер для складних умов експлуатації

Короткий огляд

  • Орієнтовані на клієнта рішення
    Ми оптимізуємо конфігурацію і обладнання відповідно до вашого застосування, забезпечуючи оптимальну інтеграцію функціональних можливостей у бортову мережу.
  • Специфічні розробки у сфері тягової сили
    Для перевезень великовагових вантажів існують свої вимоги. У MAN є технічні нововведення, які допоможуть удосконалити вашу роботу.
  • Завжди поруч із вами
    Контактні особи з нашого центрального офісу та фахівці розгалуженої мережі обслуговування завжди готові прийти вам на допомогу у вирішенні будь-яких питань.

Допомога для всіх

 - Фотографія

Простіше нікуди: MAN Turnkey Solutions пропонує вам конфігурації автомобілів для використання в будівництві, утилізації відходів і транспортуванні рідин/газу, які продумано до найдрібніших деталей і узгоджено з експертами. Навіть такі дрібниці, як монтажні отвори для встановлення кузова, заздалегідь передбачено виробником, щоб ваш MAN якомога швидше став до роботи. Ви просто вибираєте колір — і вже незабаром отримуєте ключі від своєї вантажівки.

 - Фотографія

MAN TGS готовий до роботи з найрізноманітнішими кузовами. Специфічні інтерфейси для бортової мережі, вільні комутаційні поля в кабіні та можливість інтеграції із зовнішніми додатками — ось лише кілька прикладів надзвичайної зручності. Виробники кузовів завжди можуть покластися на тісну співпрацю та вичерпну документацію, а ви можете покластися на високу якість і низьку вартість.

 - Фотографія

Стандартна комплектація MAN Truck Generation обширна. Але це лише початок. Ви можете вибрати кабіну, шасі, трансмісію, електроніку та кузов. Завдяки опусканню даху, усіляким модифікаціям шасі, спеціалізованим приводам і багатьом доопрацюванням автомобілів усередині та зовні ми можемо реалізувати ваші індивідуальні побажання.

 - Фотографія

Оригінальні аксесуари й рішення з дооснащення MAN ідеально підходять і легко встановлюються. Від додаткового приладдя для підвищення безпеки, обладнання для комфорту водіїв, які багато часу проводять у кабіні, до додаткового робочого освітлення, стоянкових вогнів і покажчиків повороту чи інтеграції системи камер — рішення з дооснащення роблять важкі робочі будні простішими, безпечнішими й комфортнішими.

Самоскид MAN: Усе від одного виробника

У співпраці з MEILLER компанія MAN постачає із заводу тристоронній самоскид, виготовлений на індивідуальне замовлення. Завдяки чудово припасованому шасі та кузову створено потужний транспортний засіб для будівельної галузі.

У співпраці з MEILLER компанія MAN постачає із заводу тристоронній самоскид, виготовлений на індивідуальне замовлення. Завдяки чудово припасованому шасі та кузову створено потужний транспортний засіб для будівельної галузі. - Фотографія

Ви можете покластися на службу підтримки клієнтів MAN

Тому що ваші виклики — наша мотивація.

Служба підтримки клієнтів MAN завжди там, де це необхідно: зовсім поруч.

Ми працюємо над сучасними та індивідуальними рішеннями ще до того, як водії звертаються до нас. До речі, звернутися можна до 1688 майстерень у понад 138 країнах світу, що мають наддовгий робочий день. Для нас справа честі, щоб обслуговування відбувалося дуже швидко.

Ваш MAN — ваш партнер

Хоч би там як було, ми завжди готові вислухати та допомогти, бо саме до нас ви найперше звертаєтеся, якщо з вашим автомобілем щось станеться. Ми координуватимемо та виконуватимемо ваш запит, щоб у вас було більше часу на найнеобхідніше: ваш бізнес.

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.