MAN центр Хмельницький

Найкраща ефективність найлегшим способом

Короткий огляд

  • Вантажопідйомність збільшено до 300 кг
    Компактніший, тонший, потужніший привод MAN TGS забезпечує додаткову вантажопідйомність за максимальної виробничої потужності автівки.
  • Економія до 3 % витрат на обслуговування
    На нас можна покластися: завдяки ідеально підібраним пакетам послуг і оптимізованим інтервалам техобслуговування MAN пропонує прозорість і вигідну вартість життєвого циклу MAN TGS.

Він позбавлений зайвого

MAN TGS доводить, що міцна конструкція ідеально поєднується з малою вагою.

Двигун MAN D15

Невелика вага для максимально допустимого навантаження та система спрощеного перероблення відпрацьованих газів SCR.

Двигун MAN D26

Відмінне співвідношення допустимого навантаження та оптимізованого регулювання температури завдяки вдосконаленій системі впорскування.

Тягач MAN TGS-TS: збільшено характеристики вантажопідйомності

Приваблива вага: оптимізований за вантажопідйомністю сідловий тягач TGS-TS разом із двигуном MAN D15 і кабіною TN, яка має власну масу менше ніж 6,5 тонн, дедалі набуває більшої популярності. Готовий у стандартній комплектації — сідайте і їдьте.

 - Фотографія

Легкий, кращий MAN D15

Двигун MAN D15, що складається із 6 циліндрів і має об’єм 9 літрів, демонструє більшу потужність, меншу масу та кращу витрату палива, ніж його попередник. Це означає, що вантажівка з меншою вагою має більшу вантажопідйомність на 230 кг.

Командна робота

MAN TGS-TS із кабіною для водія TN оснащено всім необхідним для виконання спеціальних робіт, що вимагають великої вантажопідйомності, у національних магістральних перевезеннях і перевезеннях надзвичайно важких вантажів. Низька власна вага збільшує корисне навантаження, а аеродинамічна передня частина знижує витрати пального в порівнянні із ширшими кабінами для далеких поїздок.

Ще більше корисного навантаження завдяки MAN Individual

Інші варіанти заводського обладнання, наприклад установлення алюмінієвих дисків або демонтаж переднього пасажирського сидіння, а також додаткові вдосконалення MAN Individual можуть ще зменшити вагу вантажівки до 205 кг.

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.