MAN центр Хмельницький

Круїз-контроль із GPS-керуванням: MAN EfficientCruise1)

Круїз-контроль із GPS-керуванням: MAN EfficientCruise1)

Короткий огляд

  • Далекоглядне водіння
    Круїз-контроль із GPS-керуванням EfficientCruise1) завчасно розпізнає топографію ділянки дороги попереду довжиною до трьох кілометрів.
  • Підвищена економія пального
    Передача та швидкість автоматично адаптуються з метою забезпечення оптимальної економічності.
  • Допомога водієві та збереження довкілля
    Втручання системи круїз-контролю робить поїздку для водія надзвичайно комфортною, а також сприяє економії пального.

Завбачлива економія

Нове покоління EfficientCruise1) робить керування автомобілем ще більш завбачливим: Круїз-контроль із GPS-керуванням завчасно розпізнає підйоми та спуски на ділянці дороги попереду довжиною до трьох кілометрів і може адаптувати передачу та швидкість із метою забезпечення оптимальної економічності. Тепер інноваційна технологія керує активацією руху накатом за допомогою функції попереднього аналізу GPS. Тут ми знову використали наявний потенціал для економії пального.

Інтелектуальне поєднання MAN EfficientCruise1) і EfficientRoll1) полегшує роботу водія, завдяки чому він може повністю зосередитися на керуванні автомобілем.

Допомога водієві та збереження довкілля

1
Встановлення потрібної швидкості

Водій може вибрати потрібну швидкість і встановити один із чотирьох рівнів можливого відхилення швидкості руху (рівень ECO I–IIII). Рівень I означає найменше відхилення від встановленої швидкості, а рівень IIII – найбільше. Останній рівень забезпечує максимальну економію пального й ідеально підходить для неінтенсивного руху на автомагістралях і заміських дорогах.

2
Інтелектуальна активація руху накатом

Тепер інтелектуальна система керує активацією руху накатом за допомогою функції попереднього аналізу GPS. Навіть на найменшому схилі коробка передач перемикається в нейтральне положення N. Це дозволяє зберегти інерцію, і автомобіль не так швидко втрачає швидкість, як із ввімкненою передачею. Завдяки поєднанню з функцією EfficientRoll можна економити ще більше пального, ніж будь-коли раніше.

Доступно для таких моделей автобусів

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.