MAN центр Хмельницький

Для нас слово «клієнт» пишеться як «П-А-Р-Т-Н-Е-Р»

Для нас слово «клієнт» пишеться як «П-А-Р-Т-Н-Е-Р»

Короткий огляд

  • На 100 % придатний для міста
    Завдяки компактним розмірам, ергономічним сходам і орієнтованій на водія панелі приладів MAN TGM і MAN TGL ідеально відповідають вимогам дистрибуційних перевезень.
  • Понад 100-літній досвід розробки вантажівок
    Компанія MAN, маючи понад столітній досвід в області виробничих авто, надає найкращі послуги з підтримки клієнтів, а також портфоліо автомобілів із надзвичайною придатністю для використання.

Маневрений корпус, комфортна серцевина

MAN TGM і MAN TGL — вантажівки, у яких втілено концепцію поєднання просторих кабін і компактних розмірів.

Партнер саме для ваших потреб використання

MAN TGM і MAN TGL ідеально підходять для міста, але завдяки своїм бездоганним габаритам також кидають виклик вимогам для дистрибуційних і регіональних перевезень, а також будівельних майданчиків. Вантажівка показує, на що вона здатна на вузьких вуличках, у звивистих проїздах і на нерівній місцевості.

Комфортний вхід у кабіну

Зручні низькі сходи та двері з великим кутом відкриття забезпечують комфортні вхід і вихід, що зменшує водієві навантаження на спину. Нековзні сходинки дають змогу рухатися швидко та впевнено — надзвичайна перевага, коли ваш час обмежено. Продумане освітлення кабіни забезпечує додаткові безпеку та орієнтування. Часто буває непросто розрахувати час, однак із MAN TGM і MAN TGL це більше не стане для вас проблемою.

Тотальний комфорт

Переваги, які ви отримуєте на довгих дистанціях, застосовні й до коротких. Наприклад, індикація на ідеальній висоті для зчитування даних, а також елементи керування в зоні досяжності. Обидві зони відокремлені та логічно згруповані. Ви зможете легко переглянути індикацію, не втрачаючи з поля зору дорогу. Особливою розробкою є перемикання передач автоматичної коробки за допомогою підкермового важеля праворуч. Завдяки цьому рішенню не лише збільшено відстань між сидіннями, адже більше немає потреби в консолі біля крісла водія, а ще й максимально підвищено комфорт і безпеку. Поруч із важелем розміщено перемикач для електричного стоянкового гальма. Це гальмо можна завжди активувати вручну, однак воно також вмикається автоматично під час паркування авто й вимикається під час початку руху.

Приладдя, яке полегшує роботу

Завдяки високоякісному й точно підібраному приладдю можна легко адаптувати MAN TGM і MAN TGL до своїх потреб — від обладнання для підвищення комфорту й додаткового обладнання безпеки до систем дооснащення камерами. Наприклад, можна встановити систему камер MAN BirdView, яка забезпечує огляд простору навколо автомобіля, зокрема і «сліпих зон», з робочого місця водія.

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.