MAN центр Хмельницький

Подорожуйте автобусом безпечно завдяки гігієнічним заходам MAN

Подорожуйте автобусом безпечно завдяки гігієнічним заходам MAN

Короткий огляд

  • Захист персоналу й пасажирів
    Спеціально підібраний гігієнічний захисний екран, засоби дезінфекції та поверхні зі спеціальним покриттям — усе це допомагає захистити автобуси від інфекцій.
  • Постійний потік свіжого повітря
    Завдяки правильно налаштованій системі кондиціонування повітря з фільтрами мікрочастинок і відповідній безперервній циркуляції повітря вдається знизити ризик зараження.

Захист від інфекцій в автобусах MAN

Здоров’я та безпека ваших водіїв і пасажирів — наш головний пріоритет. Перегляньте відео й дізнайтеся, які заходи гігієни та прилади в наших автобусах MAN і NEOPLAN підтримують захист від інфекцій.

Здоров’я та безпека ваших водіїв і пасажирів — наш головний пріоритет. Перегляньте відео й дізнайтеся, які заходи гігієни та прилади в наших автобусах MAN і NEOPLAN підтримують захист від інфекцій. - Фотографія

Гігієнічний захисний екран для дообладнання

Точно підібраний захисний екран для вашого автобуса MAN допоможе захистити персонал і пасажирів.

 - Фотографія

Спеціально розроблений гігієнічний захисний екран для автобусів MAN відокремлює кабіну водія від пасажирського салону. Панель, що тягнеться від підлоги до стелі, забезпечує відмінний захист від вірусів SARS-CoV-2 та інших інфекцій. Завдяки цьому рівень захисту від зараження значно більший — як для ваших водіїв, так і для пасажирів, коли вони заходять і виходять через двері 1. Захисний екран виготовлено з ударостійкого полікарбонату. Він надійно фіксується за допомогою алюмінієвого клік-профілю. Гігієнічний захисний екран MAN доступний із виїмкою для продажу квитків або без неї.

Наше рішення для більш захищених поїздок автобусом

Менше витрат, більша ефективність: Ви можете самостійно ефективно підвищити захист від інфекцій на борту свого MAN. Наші інструкції з техніки безпеки допомагають у реалізації.

Ви можете забезпечити максимальний захист від можливого розповсюдження вірусів у салоні автобуса за допомогою таких заходів:

  • Якщо можливо, вмикайте кондиціонер вашого автобуса MAN тільки в режимі свіжого повітря (без функції рециркуляції).
  • Забезпечте максимальну подачу свіжого повітря. Тому швидкість вентилятора системи кондиціонування повітря зокрема не слід зменшувати вручну.
  • Для автобусів із сервісними наборами: Перед початком поїздки закрийте вентиляційні отвори над сидіннями, щоб не дути прямо на пасажирів. Тоді повітря подається виключно через вентиляційні отвори в каналі даху.
  • Для підвищення чистоти повітря ми рекомендуємо регулярно й через коротші проміжки часу замінювати фільтрувальні елементи системи даху та переднього боксу.

Задана температура в салоні автобуса в першу чергу забезпечується нагрівальними елементами без наддування в бічних стінках і під сидіннями. Передній бокс і кондиціонер на даху також підтримують кондиціонування повітря для досягнення бажаної температури. За допомогою вакуумної системи й подачі свіжого повітря вентиляція забезпечує безперервну циркуляцію повітря з постійним повітрообміном. Рециркульоване (якщо активовано) й свіже повітря проходять через пилкові фільтри (серійні), а також через високоефективні фільтри мікрочастинок (додатково) зі ступенем очищення майже 100 відсотків. Потім кондиціонер рівномірно розподіляє відфільтроване повітря в салоні через вентиляційні отвори в каналі даху і в сервісних наборах (якщо вони є та відкриті). Вентиляція всмоктує застояне повітря в салоні прямо із сидінь назовні через окремі витяжні канали.

Обов’язковим заходом є регулярна ретельна дезінфекція поручнів і поверхонь автобуса. Крім того, ви повинні забезпечити своїх пасажирів засобом для дезінфекції рук. Щоб дізнатися більше, зверніться до компанії-партнера MAN.

Оснащення вашого автобуса спеціальним покриттям поверхонь забезпечує підвищений захист від інфекцій. Захисний шар надійно стримує поширення вірусів, мікробів, бактерій і цвілі на поверхнях. Зв’яжіться з нами. Ми завжди раді вам допомогти.

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.