MAN центр Хмельницький

Надійність і ефективність: Автобус MAN Lion’s Coach

Надійність і ефективність: Автобус MAN Lion’s Coach

Короткий огляд

  • Висока потужність і динамічність
    Із новим двигуном D26 ви готові майже до всього. Висока ефективність завдяки продуманій трансмісії характеризує потужність двигуна та автобусів MAN.
  • Надійний за будь-яких обставин: Наш спектр послуг
    MAN забезпечує високу експлуатаційну готовність транспортного засобу за будь-яких обставин завдяки надійним компонентам і сервісним пропозиціям, які ідеально узгоджені з вашими потребами.
  • Місця вистачить усім
    Завдяки максимальній довжині 13,9 м автобус MAN може вміщати до 61 пасажира, а багажне відділення загальною площею 13,2 м3 має достатньо місця для всіх великих і малих речей.

Надзвичайна ефективність: двигун MAN D26

Завдяки своїй потужності він впевнено доставить вас і ваших пасажирів до пункту призначення.

 - Фотографія

Повна потужність: двигун MAN D26

Двигун MAN D26 пропонує ще більшу потужність із меншою вагою. Маючи на 10 кінських сил більше, ніж попередня версія, автобус MAN Lion’s Coach завжди може використовувати повну потужність і повністю відповідає стандарту Євро 6. Крім того, він обладнаний високоефективною системою нейтралізації відпрацьованих газів із селективним каталітичним оновленням (SCR) і системою рециркуляції відпрацьованих газів (AGR).

Ще більше потужності

Завдяки новому силовому агрегату в поєднанні з допоміжними система для економії пального (EfficientCruise у поєднанні з EfficientRoll) двигун D26 допомагає скоротити сукупні експлуатаційні витрати завдяки зменшенню витрати пального та зниженню зношування.

Дуже міцна осьова конструкція

Більше передатне число задньої осі позитивно впливає на витрату пального, тому 13-метровий варіант на дві осі дасть вам змогу досягти вищої економічної ефективності завдяки зменшенню ваги та зношування.

Надійність у дорозі

На цю систему можна покластися.

 - Фотографія

Надійність у чистому вигляді: MAN Lion’s Coach

Автобуси MAN Lion’s Coach змінюють уявлення про надійність. Потужні двигуни з системою Common Rail, ідеальна коробка передач і збільшені інтервали технічного обслуговування: Так ваш Lion’s Coach буде їздити ще довше та потужніше.

Довговічність до найменшої деталі

Завдяки відсутності сталевих каркасів конструкція MAN Lion’s Coach стійка до корозії без шкоди для стійкості форми. Крім того, повністю світлодіодні фари та технічно продумані компоненти, які довели свою надійність протягом багатьох років, підвищують активну безпеку.

Технічне обслуговування без жодних проблем

За допомогою лічильника для визначення строків технічного обслуговування MAN ми досягаємо суттєвого зменшення кількості звернень до майстерні завдяки збільшенню інтервалів між проходженням технічного обслуговування. Разом із тим багатокомпонентна передня панель із покращеною кінематикою спрощує доступ до запасних частин і їхню заміну, що дає змогу знизити вартість ремонту та скоротити тривалість технічного обслуговування.

Завжди готовий

Наша сервісна пропозиція включає широкий спектр послуг: від послуг фінансування та керування технічним обслуговуванням і ремонтом до проведення навчання та підтримки мобільності. Саме так ми щодня використовуємо свій багаторічний досвід. Додатковий аргумент на користь нашого сервісу — це гарантія мобільності MAN.

Сервісне обслуговування MAN

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.