MAN центр Хмельницький

Технічне обслуговування й експлуатація — простіше не буває

Технічне обслуговування й експлуатація — простіше не буває

Короткий огляд

  • Низькі витрати
    Якщо йдеться про зручність технічного обслуговування, то автобусу MAN Lion’s City важко знайти конкуренцію. Він заощаджує час і допомагає знизити ваші витрати.
  • Практичне оснащення салону
    Пасажирський салон можна адаптувати до широкого спектру завдань.
  • Відмінна експлуатаційна готовність транспортного засобу
    Послуги, адаптовані до ваших потреб, і цифрові сервіси допоможуть підтримувати роботу ваших міських автобусів і вашого бізнесу.

Міський автобус, який відповідає вашим побажанням

Тут ви знайдете відповідний автобус для своїх експлуатаційних вимог.

 - Фотографія

Система сидінь, яка відповідає вашим потребам

Ви можете самостійно визначити оснащення пасажирського салону, вибравши те, що подобається серед чотирьох різних типів сидінь, які відрізняються оббивкою та чохлами. Усі варіанти мають дещо спільне: уніфікований сучасний дизайн. Різні варіанти відкидних сидінь дають можливість гнучко змінювати місткість пасажирського салону.

 - Фотографія

Транспортні засоби, які відповідають вашим уявленням

Автобус із низьким рівнем підлоги чи з низьким входом? Дизельний, газовий чи електричний привод? З гібридним модулем чи без? Наша сервісна команда має відповіді на ці запитання. І передусім відповідні рішення транспортних засобів з різними варіантами довжини.

 

Моделі та специфікації

Важливий момент — сфера застосування

Залишайтеся на ходу з нашим комплексним обслуговуванням.

 - Фотографія

Наш досвід обов’язково стане вам у пригоді. Тому що рішення MAN вдосконалювалися протягом десятиліть тісних консультацій із нашими замовниками міських автобусів і мають одну мету: підвищення експлуатаційної готовності транспортних засобів.

Послуги, на які ви можете покластися.

Поки ви піклуєтеся про своїх пасажирів, наше основне завдання — задоволення ваших потреб. Договори про сервісне обслуговування MAN охоплюють усе необхідне: від простої заміни оливи та гарантії мобільності MAN до різних варіантів продовження гарантії. Довгий робочий день, зручні системи технічного обслуговування, широка сервісна мережа й багато чого іншого — такою ми бачимо основу для вдалої та тривалої співпраці.

Усе за планом: MAN eManager.

Завдяки MAN eManager ваш Lion’s City E навіть заряджатиметься пунктуально. За допомогою цього сервісну можна в будь-який момент перевірити стан акумулятора й запланувати сеанси заряджання. Ви вибираєте негайний початок заряджання або заряджання за таймером, щоб забезпечити вчасний початок роботи. За бажанням можна також розпочати день із приємною температурою в салоні завдяки одночасному кондиціюванню повітря для пасажирів і водія, що дасть змогу максимально ефективно використовувати енергію.

Лінійка MAN Lion’s City: Ваше місто, наше рішення

У вас є питання?

Зв'яжіться з нами! Також, ознайомтеся з додатковими послугами.