MAN центр Хмельницький

Про нас

Про нас

MAN SERVICE

Компанія MAN є одною з наймасштабніших і впливових серед величезної кількості виробників комерційних транспортних засобів. Сучасні технології, відповідність вимогам клієнта, якісне післяпродажне сервісне обслуговування – основні принципи, які роблять концерн MAN лідером на світовому ринку.

Організація ВК-Моторс , як офіційний дилер MAN TRUCK & BUS UKRAINE , представляє  MAN сервіс в Хмельницькій області. Нашим основним завданням є продаж автомобілів MAN, надання послуг по відновленню техніки даного виробника, а також детальне консультування клієнта з питань обслуговування або ремонту вантажної техніки MAN.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС MAN: ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ

Команда сервісного центру MAN в Хмельницькій області,  докладе максимум зусиль для забезпечення техніки першокласною якістю обслуговування, а також всіма необхідними запчастинами від німецького виробника.

Ми здійснюємо будь-який вид відновлення вантажного транспорту MAN, куди входить:

  • комп'ютерна діагностика MAN електроніки автомобілів (MAN CATS);
  • перевірка і відновлення системи розвалу-сходження коліс;
  • ремонт та діагностика гальмівної системи;;
  • ремонт та діагностика двигунів;
  • ремонт та діагностика допоміжних систем;
  • мийка автомобілів.

Приїжджаючи на нашу СТО МАN, клієнт відразу ж отримує повну увагу консультантів-професіоналів, які регулярно проходять навчання і сертифікацію, і саме такі фахівці здатні провести ремонт на належному рівні. Тільки офіційні сервісні станції зможуть гарантувати Вам кваліфіковану допомогу, адже зростаюча складність автомобільної техніки зобов'язує проводити ремонт на рівні високої культури обслуговування, повністю виключає втручання непрофесіоналів у ваш автомобіль.

ПЕРЕВАГИ MAN SERVICE ТОВ «ВК-МОТОРС»

1.Дилерський центр ВК-Моторс поставляє всі запчастини та витратні матеріали безпосередньо від заводу-виробника без посередницьких послуг, а значить у нас ви можете отримати максимально вигідну ціну.

2. Має на своєму складі оригінальні деталі, завдяки яким тривалий простій техніки в разі поломки практично неможливий. Відсутні на складі деталі прибувають за місцем призначення протягом доби.

3.Здійснює гарантійне та сервісне обслуговування та супровід автомобілів, на високому рівні з впровадженням останніх актуальних програм з діагностики та сервісу будь-якої техніки MAN для заявки замовника

Команда фахівців MAN сервісу ТОВ «ВК- Моторс» намагається приділяти максимум уваги кожному клієнту, надавати вичерпну інформацію про причини поломки, а також про вартість відновлення техніки. Керуючись вашими побажаннями, ми підберемо найоптимальніший спосіб вирішити цю проблему і вирішимо поставлену задачу в найкоротші терміни.

Контакти

"MAN центер Хмельницький"

Офіційний дилер MAN в Україні

Хмельницька область, с.Пирогівці, вул. Центральна, 75

Час роботи:

Пн.-П'ятниця: з 9-00 до 18-00

Субота: з 9-00 до 15-00

Відділ продажу автомобілів

+38(098)777-10-06

s.folvarkov@man-motors.com.ua

Відділ продажу запчастин

+38(098)777-10-44

s.tsymbaliuk@man-motors.com.ua

Відділ сервісу

+38(098)777-10-04

a.popovich@man-motors.com.ua

Фінансовий відділ

+38(067)35-00-385

finance@man-motors.com.ua

Схема проїзду: